آیا همزن صنعتی پروفی کوک 1096 اصلی است؟

آیا همزن صنعتی پروفی کوک 1096 اصلی است؟

آیا همزن صنعتی پروفی کوک 1096 اصلی است؟

بسیاری از مصرف کنندگان با مراجعه به فروشگاه لوازم خانگی این سوال در ذهنشان هست که آیا آیا همزن صنعتی پروفی کوک 1096 اصلی است؟ ما برای پاسخ به این سوال آمده ایم یک مقاله مفید برای شما کاربران معرفی کنیم. ما را تا انتهای مقاله یاری کنید.

امروزه همه لوازم خانگی از جایگاه ویژه ای در طراحی خانه برخوردار هستند، بنابراین تمام وسایل مورد استفاده در آشپزخانه برقی هستند. یکی از بهترین لوازم خانگی میکسر برقی هنگام پخت و پز است. بیشترین استفاده از کیک ها برقی است. میکسرها در مدل های متنوعی طراحی و ساخته می شوند.

میکسرهای دستی و برقی و این میکسرهای برقی نیز به اشکال مختلفی ارائه می‌شوند که از نظر شکل و کاربرد دسته بندی می‌شوند. آنها در خانه به دنبال دکوراسیون مدرن هستند و از ابزارهای مناسب استفاده می کنند.

یکی از ابزاری که همیشه هنگام پختن ظروف به خانم ها کمک می‌کند میکسر برقی است. هنگام خرید این میکسرها مانند سایر وسایل برقی دقت کنید و به ظاهر آن توجه نکنید.

این میکسرها نیز در اندازه های مختلف ساخته می شوند. خرید میکسر برقی بسته به نیاز شما متفاوت است، بنابراین برای خرید میکسر بدون مشکل، قبل از خرید میکسر مورد نیاز کار خود، این میکسرها را بررسی و خریداری کنید.

بودجه ای که فکر می کنید نیز در حال تغییر است، بنابراین برای خرید بهترین و راحت ترین میکسر، بودجه های بیشتری را برای خرید این میکسرها در نظر بگیرید.

خرید همزن صنعتی

چرا از همزن برقی صنعتی استفاده می کنیم؟

در گذشته طبخ معمولاً دشوار بود زیرا ظرفی برای پختن وجود نداشت و زمان بیشتری برای پخت و پز صرف می شد اما امروزه با افزایش وسایل برقی و طراحی ظروف لازم می توانید در مدت زمان کوتاهی غذا تهیه کنید.

میکسرها امروزه یکی از بهترین ابزارها برای کمک به آشپزها هستند. هنگام خرید این میکسرها سعی کنید به شکل ظاهری آن توجه کنید، مطابق با طراحی آشپزخانه و رنگ سایر ظروف آشپزخانه انتخاب کنید.

آشپزخانه مکانی زیبا و زیبا را ایجاد می کند. و توجه همه را به خود جلب می کند، بنابراین وقت زیادی را صرف خرید مایحتاج خانه خود کنید تا بتوانید دکوراسیون زیبا و زیبایی را ایجاد کنید.

یکی از وسایل مورد نیاز شما در طراحی آشپزخانه، بنابراین سعی کنید از تمام ابزارهای پخت و پز در طراحی آشپزخانه خود استفاده کنید.

معرفی همزن صنعتی پروفی کوک 1096

در این مقاله همزن صنعتی پروفی کوک 1096 لیتری اصلی  دیگر را معرفی خواهیم کرد. در هر شرکتی، برخی از محصولات آن شرکت بسیار حرفه ای و عالی هستند و حتی از نفوذ خاصی در میان شرکت های دیگر برخوردار هستند. میکسر Profi Cook 1096، یک میکسر کاسه ای حرفه ای، دارای قدرت و ظرفیت بالایی است که آن را از یک مخلوط کن خانگی جدا می‌کند و همچنین می ‌تواند در شیرینی سازی خارج از خانه مورد استفاده قرار گیرد.

لوازم خانگی برقی

قدرت بی نظیر مخلوط کن صنعتی

قدرت موتور میکسر پروفی کوک 1096 بی نظیر است. میکسر را در صورت داشتن توان حدود 1000 وات میکسر با موتور قدرتمند می نامند. اگر بگوییم موتور این میکسر 1500 وات قدرت دارد، پس باید بگوییم که سر و گردن آن از سایر میکسرها بالاتر است. هنگام داشتن یک کاسه بزرگ بزرگ و قدرتمند و همچنین میکسر با سر و چنگال های قدرتمند، باید از یک نیروی محرکه قدرتمند نیز انتظار داشت. توان 1500 وات برای این مخلوط کن کاملاً مناسب است تا همه چیز را در اتاق خود با قدرت کامل و به راحتی مطابقت دهد.

 

مخلوط کردن حجم کاسه

چرا همزن صنعتی پروفی کوک با ظرفیت بزرگ و کاسه بزرگ خریداری کنید؟ طبیعتاً انتظار داریم که بتواند در مدت زمان کمتری غذای بیشتری برای ما بخورد. به بیان ساده، ما می خواهیم یک کاسه بزرگ و حجم و ظرفیت مواد بیشتری داشته باشد. به همین ترتیب، یک کاسه 10 لیتری در مخلوط کن 1096 Profi Cook قرار داده شده است، که طبق گفته این شرکت، حجم مفید آن تا 7.5 کیلوگرم است. با این حال، تجربه نشان داده است که کمی بیشتر از این حجم قابل استفاده است و می توان حدود 8.5 کیلوگرم ماده را با بیشترین نیرو مورد ضرب و شتم قرار داد.

تعویض آسان سری مخلوط کن برقی

برای تغییر راحت بازوی اصلی می‌توان آن را تا 35 درجه بالا برد. به این ترتیب می توان سری همراه را به راحتی تغییر داد.

وزن و مواد قطعات

مخلوط کن برقی استفاده از دستگاه با وزن بالا برای مصرف کننده دشوار است و وظیفه مورد نظر ما را برآورده نمی کند و دوام زیادی نخواهد داشت. علاوه بر این، مخلوط کردن با این ابعاد اگر از فلزات معمولی ساخته شود، بسیار سنگین خواهد بود. اگر از پلاستیک ساخته شود، اگرچه سبک است اما مقاومت لازم را نخواهد داشت. برای حل این مشکل در همزن صنعتی Profi Cook 1096، بدنه از آلومینیوم غنی شده ساخته شده است که از استحکام و سبک بالایی برخوردار است، گرچه باعث افزایش قیمت می شود.

کتابچه راهنمای

هنگام تنظیم اتوماتیک سرعت، نیازی به تنظیم دستی سرعت نداریم. دستگاه به طور خودکار سرعت را با توجه به مقدار بار وارد شده مواد به درام ، به سری همزن صنعتی و کاسه تنظیم می کند. بنابراین، سختی و نرمی موادی که درون کاسه می ریزیم بر سرعت همزن صنعتی تأثیر می‌گذارد.

در تنظیم دستی سرعت، دستگاه به ما اجازه می‌دهد تا سرعت را با توجه به ماده مورد نظر و مناسب تنظیم کنیم. همزن صنعتی دارای 7 سطح تنظیم سرعت است. این 7 سطح دست ما را آزاد می کند تا سرعت را متناسب با هر ماده ای که مخلوط می کنیم تنظیم کند. این میزان را می توان با تجربه نیز به دست آورد.

میکسر صنعتی

تایمر

در همزن صنعتی حرفه ای Profi Cook مدل 1096 می توانید هر زمان که می خواهید کار را تعیین و تنظیم کنید. دستگاه پس از زمان تعیین شده به طور خودکار خاموش می‌شود.

همزن صنعتی با امنیت بالا 1096 Profi Cook

همزن صنعتی یک وسیله آشپزخانه است که اگر خیلی ایمن نباشد می تواند بسیار مضر باشد. بر این اساس،همزن صنعتی کاسه Profi Cook 1096 به فکر راه حلی برای کاهش آسیب هرچه بیشتر بود. پس از اتصال سری، بازو را پایین بیاورید. با این حال، در این حالت میکسر نمی تواند روشن شود. دستگاه فقط هنگامی روشن می شود که کلید امنیتی را در نزدیکی دستگیره قفل کنید. به این نوع امنیت، امنیت قطع کننده مدار گفته می شود،  زیرا تا زمانی که این قفل ساخته نشود، جریان دستگاه کاملاً متصل نیست. این به ما اطمینان می دهد که میکسر به طور تصادفی راه اندازی نمی‌شود.

ضمانتنامه

همزن صنعتی 1096 Profi Cook با 18 ماه ضمانت معتبر ارائه می‌شود.

نتایجی پایانی

همزن صنعتی یکی از پرفروش ترین محصولات لوازم خانگی است که بازار خوبی در ایران دارد، بنابراین سرمایه گذاران با تکیه بر خواسته های بازار از طریق روش های غیرقانونی نمونه های جعلی را وارد می کنند و در بازار داخلی می فروشند و در نتیجه سود بالایی کسب می کنند. آنها می‌دانند که  باید اصالت چیزهای اصلی را از دروغ تشخیص دهند. دانش و آگاهی مصرف کننده در بازار کالاهای تقلبی چین کل بازار را احاطه کرده است. با خرید اولین همزن صنعتی، دوام لوازم خانگی خود را افزایش داده و کیفیت را با قیمت مناسب خریداری کنید.

نتیجه می گیریم دستگاهی بخریم دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش خوبی را داشته باشد. پیشنهاد ما به شما این است که سایت دیاناکالا یک نگاهی بیندازید و همزن صنعتی پروفی کوک خریداری کنید.

جهت اطلاع از تخفیف های سایت دیاناکالا و دریافت کد تخفیف به اینستاگرام و تلگرام ما مراجعه کنید

سوالی دارید؟
پشتیبانی آنلاین