خیز برند جی پلاس برای تصاحب ۳۰درصد از بازار لوازم خانگی

خیز برند جی پلاس برای تصاحب ۳۰درصد از بازار لوازم خانگی

خیز برند جی پلاس برای تصاحب ۳۰درصد از بازار لوازم خانگی

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در حالی ۸ دی‌ماه به کار خود پایان داد که شرایط ویروس کرونا باعث شد این رویداد بزرگ صنعت کشور با تفاوت‌هایی نسبت به سال‌های قبل برگزار شود. اگر چه حضور مردم و مصرف‌کنندگان در این نمایشگاه پررنگ نبود اما نمایشگاه با استقبال کارشناسان تخصصی و نماینده‌های فروش رو به رو شد. در سومین روز از بیستمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در غرفه جی‌پلاس حاضر شدیم و با کیوان شکرانی، مدیر برند گلدیران گفت و گویی داشتیم تا درباره اهداف برند جی پلاس بیشتر بدانیم. همچنین خیز برند جی پلاس برای تصاحب ۳۰درصد از بازار لوازم خانگی را شاهد بودیم.

تفاوت‌های بیستمین نمایشگاه لوازم خانگی

کیوان شکرانی با بیان اینکه نمایشگاه امسال به دلیل شرایط کرونا تفاوت‌هایی با سال‌های قبل داشت، گفت: در این دوره از نمایشگاه بیشتر شاهد حضور نماینده‌های فروش بودیم که استقبال گسترده‌ای از نمایشگاه داشتند. هدف ما هم از حضور در نمایشگاه امسال دیدار با نمایندگان فروش و پیدا کردن فرصت‌هایی جدید در سراسر ایران برای تکمیل زنجیره فروش بود.

برند ملی از نگاه جی‌پلاس

مدیر برند گلدیران در پاسخ به سوالی در مورد دستیابی به برند ملی در صنعت لوازم خانگی افزود: نگاه‌ ما به برند ملی متفاوت است. ما در جی ‌پلاس و گلدیران برند ملی را برند ایران می‌دانیم و معتقدیم همه باید در جهت ارتقای نام ایران و ارتقای برند ایرانی کمک کنیم. به همین دلیل ما علاوه بر رشد خودمان علاقه‌مند هستیم رقبا هم در این بازار رشد کنند و همه با هم باعث ارتقای صنعت لوازم خانگی و ارتقای نام ایران شوند.

هدف ما در گلدیران دویدن و هرگز متوقف نشدن است

شکرانی در مورد چالش‌ها و مشکلات تولید نیز گفت: فشار تحریم‌ها و مشکلات واردات مواد اولیه و قطعات وجود دارد، اما ما در گلدیران سعی می‌کنیم به مسیرمان با وجود همه مشکلات ادامه دهیم و راه‌حل پیدا کنیم و هدف ما در گلدیران دویدن و هرگز متوقف نشدن است.

فروش محصولات برند جی پلاس از چهار کانال ویژه فروش

مدیر برند جی پلاس با بیان اینکه بسیاری از مردم هنوز دنبال کانال‌های سنتی فروش هستند، ادامه داد: جی پلاس چهار کانال ویژه فروش دارد که یکی شبکه نمایندگان فروش است که بیش از ۴۰۰ نماینده دارد. همچنین در فروشگاه‌های مدرن مثل هایپراستارها حضور گسترده داریم. شبکه فروش اینترنتی و فروشگاه‌های اختصاصی جی‌پلاس را داریم که بیش از ۱۵ فروشگاه است و مدیریت آن با خود گلدیران است. در استان‌ها و منطقه‌های کلیدی هم حضور داریم و سعی می‌کنیم ارتباط‌مان با مصرف‌کننده به مستقیم‌ترین شکل ممکن باشد.

خیز برند جی پلاس برای تصاحب ۳۰درصد از بازار لوازم خانگی
خیز برند جی پلاس برای تصاحب ۳۰درصد از بازار لوازم خانگی

راهکار برند جی پلاس برای قاچاق افزایش خدمات پس از فروش است

مدیر برند جی پلاس در واکنش به معضل قاچاق لوازم خانگی با بیان اینکه راه‌حل ما در جی پلاس گلدیران برای قاچاق خدمات پس از فروش و ارزش افزوده‌ای است که به محصول اضافه می‌شود، گفت: ما معتقدیم اگر مشتری بداند محصولی که خریداری می‌کند، مطمئن است و گارانتی‌ای دارد که می‌تواند به آن اطمینان کند، سراغ کالای قاچاق نمی‌رود. هر چند قاچاق چون عوارض و گمرکی پرداخت نمی‌کند، با قیمت پایین‌تر به فروش می‌رسد اما همیشه مشکل‌آفرین بوده است. از همین رو تمرکز ما در گلدیران روی ارائه بهتر خدمات پس از فروش گذاشتیم که گلدیران همیشه در این زمینه پیشگام بوده است.

هدف جی پلاس دستیابی به ۳۰ درصد سهم از بازار است

شکرانی ادامه داد: حدود یک ماه و نیم دیگر تولد دو سالگی برند جی پلاس است. این برند دو سال بیشتر نیست که وارد بازار شده و در این مدت توانسته سهم و جایگاه مناسبی در بازار و بین مصرف‌کنندگان پیدا کند. هدف ما ۳۰ درصد سهم از بازار بود که البته کرونا و تحریم‌ها خلل‌‎هایی را در این مسیر ایجاد کرد اما امیدوار هستیم تا پایان سال به این میزان سهم از بازار برسیم.

۱۳ گروه محصولی در سبد محصولات برند جی پلاس

مدیر برند گلدیران با بیان اینکه ما نگاه‌مان به بازار متفاوت است، افزود: ما خودمان را جزو بیزنس کانسیومر الکترونیک می‌دانیم نه فقط لوازم خانگی. دامنه محصولات ما بسیار متنوع است و قصد داریم محصولات و مدل‌های جدیدی نیز به این سبد محصولات اضافه کنیم. شما در بین محصولات گلدیران،اسمارت بورد، مانیتور، گوشی و … می‌بنید. ۱۳ گروه از محصولات ارائه کردیم و در تلاش داریم این سبد را گسترده‌تر کنیم.

وی افزود: جی پلاس محصولات متنوعی شامل ماشین لباسشویی، ظرفشویی، یخچال، ساید بای سایدها، تلویزیون، در سایز و اینچ و ظرفیت‌های متفاوت، مانیتور گیمینگ، کامپیوترهای همه کاره، دو مدل موبایل، کولر، و دستگاه‌های تهویه هوا، چیلر، داکت اسپلیت‌ها، اسمارت وردها، اسپیکرها و… در سبد محصولات خود دارد که زیر چتر جی‌پلاس هستند. محصولات جدید را هم در رویداهای آینده به زودی ارائه می‌کنیم.

جی پلاس و پرواز بر فراز آسمانی متفاوت

شکرانی در پایان گفت: ما در جی پلاس شعاری تحت عنوان پرواز بر فراز آسمانی متفاوت داریم و با تعریفی که از برند ملی داریم، امیدواریم بتوانیم سطح صنعت لوازم خانگی را کمی بالا ببریم و به ارتقای این صنعت کمک کند.

منبع: ghatreh

سوالی دارید؟