درباره ما (دیاناکالا)

دیاناکالا از جمله فروشگاه های موجود در اینترنت است. این فروشگاه انواع محصولات را موجود داشته و آن ها را در وب سایت عرضه می کند. کیفیت و تنوع بالا، مهم ترین شعار این فروشگاه می باشد. همین موضوع دست مشتریان را در خرید باز گذاشته است.

امروزه مشغله کاری و کمبود وقت، افراد را به خرید اینترنتی ترغیب می کند. خرید اینترنتی علاوه بر حذف هزینه های اضافی موجب صرفه جویی در وقت نیز می شود. فروشگاه اینترنتی دیاناکالا در چنین شرایطی به کمک افراد آمده و موجب سهولت در امر خرید می گردد.

محصولات عرضه شده در این فروشگاه بدون واسطه به دست مشتری می رسد. بنابراین قیمت کالاها به قیمت خرید عرضه می شوند.

محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی دیاناکالا

اغلب محصولات مورد نیاز برای زندگی در این فروشگاه توزیع می شود. مشتریان با مراجعه به قسمت دسته بندی می توانند به طور کامل محصولات عرضه شده در این فروشگاه را مشاهده نمایند. از مهم ترین دسته بندی ها در دیاناکالا شامل لوازم خانگی و پوشاک  می شود.

محاسن خرید از دیاناکالا

همانطور که اشاره شد تمام محصولات در این فروشگاه بدون واسطه به دست مشتری می رسد. به این ترتیب هزینه اضافی در قبال خرید محصول پرداخت نخواهید کرد. در صورت عدم رضایت از محصول خریداری شده می توانید آن را در مدت 7 روز به دیاناکالا ارسال کنید.

تمام محصولات از لحاظ اصالت تضمین شده هستند. امکان پشتیبانی 24 ساعته از دیگر مزایای سایت دیاناکالا محسوب می شود. محصولات خریداری شده در مدت زمان کم و به صورت اکسپرس تحویل مشتری داده می شود.

تخفیفات دیاناکالا

شما همراهان عزیز فروشگاه دیاناکالا برای دریافت کد های تخفیف روزانه به پییج و کانال تلگرامسی ما سر بزنید. دیاناکالا در برخی فصول برای اغلب کالاهای خود تخفیفاتی عرضه می کند. به این ترتیب مشتریان می توانند کالای موردنظر خود را به قیمتی کمتر از مبلغ ارائه شده در سایت خریداری کنند. تخفیفات این فروشگاه موجب جذب مشتریان در هر قشری از جامعه شده است.

خرید بدون دغدغه

این فروشگاه در ایام تعطیل نیز آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد. در صورت تمایل به خرید در روزهای تعطیل می توانید این فروشگاه را انتخاب کنید. همچنین پرداخت های اینترنتی در این فروشگاه در سایه امن انجام می شود.

برای تماس با پشتیبانان ما لطف از طریق راه های زیر اقدام نمایید.

1: دکمه واتساپ موجد در سایت

2: تلفن: 09933893458

3: ایمیل: dianakala.com@gmail.com